Од 2006 година, EPONT Jack е професионален производител на опрема за одржување на автомобили (хидраулични дигалки, моторен кран).
Јазик

За нас

Дома > За нас

 • ЗА НАС
  Добивме многу сертификати за нашиот производ во однос на квалитетот и иновативноста.
  Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. е основана во 2006 година.
  Која се наоѓа во центарот на градот на економскиот појас на делтата на реката Јангце, Jiaxing, каде што е блиску до Шангај, Хангжу, Нингбо, градот Сужоу итн, што е многу погодно за транспорт.

  Компанијата е збирка на различни моторни кран, подни џек 3T, подни џек за пренос што е специјализирано претпријатие за истражување, развој, производство и продажба.

  Компанијата зафаќа површина од 17000 квадратни метри, компанијата ја презема деловната филозофија на "Репутација базирана, квалитетот на прво место", за да им обезбеди на клиентите квалитетни производи, постепено, за воспоставување добра репутација во индустријата, скалата на претпријатието расте. YIPENG верувајте со вашето придружување, ќе има подобро утре, верувајте YIPENG, изберете YIPENG, придружете се на YIPENG, ние ќе ви ја дадеме најдобрата услуга и гаранција.
 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
  Дали имате прашања?
  Посветени сме на производство на производи со најдобар квалитет по најконкурентни цени. Затоа, искрено ги покануваме сите заинтересирани компании да не контактираат за повеќе информации.
  • Факс:
   86-573-83143688
  • Телефонски:
   86-573-83143578
  • Е-пошта:
  • име на компанија:
   Zhejiang Yipeng Machinery Co.,Ltd
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Chat with Us

Испратете го вашето барање