Од 2006 година, EPONT JACK е професионална опрема за одржување на автомобили (хидраулични дигалки, производителот на моторниот кран).
Јазик

Производи

Нашата компанија (EPONT JACK) го усвои сертификација на системот за управување со животната средина, ISO 9001: 2015 за управување со системот за управување со квалитет и ISO / TS 16949: 2009, целосна имплементација на системот за управување со квалитет и услуги, нашите производи (хидрауличен приклучок за шишиња, подот Џек) исто така го положи CE, GS&TUV сертификација, имаме професионални развојни тимови кои можат според барањата на нашите клиенти да бараат дизајн, развој и производство на производи. Компанијата е опремена со CNC струг, мелење машина, мелење машина за оптоварување, динамички товарен тест машина, Тестер на цврстина на Rockwell, Yaskawa робот заварување, удирање на опрема за обработка и тестирање, за да му дозволи на компанијата производ (хидраулични шишиња приклучок, кат Џек) квалитет и сигурен заштита. Спасирање дупки на клучните делови за компанијата - Џек цилиндар, конкретно стекнување на ласерско дупчење Машина за да се обезбеди точност на ахиновата на позиционирање, граничната дупка, така што квалитетот на производот е квалитативен скок.

Прикажи ја примерокот на дигалката
Прикажи ја примерокот на дигалката
Прикажи ја примена на дигалката.Нашите производи имаат положено CE, GS & TUV сертификација на Европската унија. Квалитетот на нашите производи е вистинит и сигурен. Тие се продаваат добро на европските и американските пазари. Сите производи прифаќаат електростатско сликарство за заштита на животната средина и - 45 ° хидраулично масло, така што тие исто така можат да се користат во исклучително ладни области. Ве молиме да ни верувате во Епонт. Ако избираме Епонт, ние ќе продолжиме да правиме подобри и подобри
Најдобро конвенционално хидраулично шише Џек снабдувач
Најдобро конвенционално хидраулично шише Џек снабдувач
EPONT Најдобро конвенционално хидраулично шише Џек снабдувач, компанијата е збирка на разни моторни кран, подот Џек 3T, приклучок за подот, кој е специјализирано претпријатие за истражување, развој, производство и продажба.
Производител на професионални кат Џек
Производител на професионални кат Џек
Yipengjack се смета за еден од водечките добавувачи на Porta Power Jack, ние произведуваме широк спектар на Porta Power Jack одличен квалитет на производот со најголема ефикасност и исклучителна точност. Нашите производи се во согласност со различните барања на индустријата од децении, ја надградувавме нашата производна опрема и способности на квалификувани менаџери, инженери, како и техничари. Квалитетните и долготрајните карактеристики на нашиот Porta Power Jack се пофални и ги ценат нашите клиенти лоцирани низ различни пазарни домени. Нашиот асортиман на производи најдобро одговара на клиентите, бидејќи нашиот Porta Power Jack обезбедени од нас се испорачани за да ги задоволат различните барања на клиентите.
Професионални специјализирани хидраулични шишиња Џек Производители
Професионални специјализирани хидраулични шишиња Џек Производители
Yipengjack се смета за еден од водечките добавувачи на Porta Power Jack, ние произведуваме широк спектар на Porta Power Jack одличен квалитет на производот со најголема ефикасност и исклучителна точност. Нашите производи се во согласност со различните барања на индустријата од децении, ја надградувавме нашата производна опрема и способности на квалификувани менаџери, инженери, како и техничари. Квалитетните и долготрајните карактеристики на нашиот Porta Power Jack се пофални и ги ценат нашите клиенти лоцирани низ различни пазарни домени. Нашиот асортиман на производи најдобро одговара на клиентите, бидејќи нашиот Porta Power Jack обезбедени од нас се испорачани за да ги задоволат различните барања на клиентите. Ние гарантираме дека цената на нашите услуги е помала.
Најдобар заварување хидраулично шише Џек снабдувач
Најдобар заварување хидраулично шише Џек снабдувач
Yipengjack се смета за еден од водечките добавувачи на Porta Power Jack, ние произведуваме широк спектар на Porta Power Jack одличен квалитет на производот со најголема ефикасност и исклучителна точност. Нашите производи се во согласност со различните барања на индустријата од децении, ја надградувавме нашата производна опрема и способности на квалификувани менаџери, инженери, како и техничари. Квалитетните и долготрајните карактеристики на нашиот Porta Power Jack се пофални и ги ценат нашите клиенти лоцирани низ различни пазарни домени. Нашиот асортиман на производи најдобро одговара на клиентите, бидејќи нашиот Porta Power Jack обезбедени од нас се испорачани за да ги задоволат различните барања на клиентите. Ние гарантираме дека цената на нашите услуги е помала.
Прилагодени други производители на опрема за подигнување од Кина
Прилагодени други производители на опрема за подигнување од Кина
Yipengjack се смета за еден од водечките добавувачи на Porta Power Jack, ние произведуваме широк спектар на Porta Power Jack одличен квалитет на производот со најголема ефикасност и исклучителна точност. Нашите производи се во согласност со различните барања на индустријата од децении, ја надградувавме нашата производна опрема и способности на квалификувани менаџери, инженери, како и техничари. Квалитетните и долготрајните карактеристики на нашиот Porta Power Jack се пофални и ги ценат нашите клиенти лоцирани низ различни пазарни домени. Нашиот асортиман на производи најдобро одговара на клиентите, бидејќи нашиот Porta Power Jack обезбедени од нас се испорачани за да ги задоволат различните барања на клиентите. Ние гарантираме дека цената на нашите услуги е помала.
Најдобар хидрауличен заварување Џек 50T снабдувач
Најдобар хидрауличен заварување Џек 50T снабдувач
Хидрауличен заварување Џек 50TEPONT BAST HIDRAULIC заварување Џек 50T снабдувач, компанијата е збирка на разни мотор кран, подот Џек 3T, приклучок за пренос, кој е тело специјализирано претпријатие за истражување, развој, производство и продажба.
Професионални производители на хидраулични подни дигалки
Професионални производители на хидраулични подни дигалки
Овој производ го издржа тестот на нашиот професионален тим од КК и авторитативни трети лица. е специјализирана за производство на многу години. Производот е хипоалергичен и затоа ја омекнува кожата, значително го намалува ризикот од несакани реакции.EPONT професионална челична структура домови Производителите, имаме 4 производни линии и 2 производни линии за термичка обработка, приклучокот за шишиња еден ден можеме да произведеме околу 5000pcs, за приклучокот за подот, можеме да произведеме 500 парчиња.
Интрото конвенционален хидрауличен приклучок за шишиња за Епонт
Интрото конвенционален хидрауличен приклучок за шишиња за Епонт
Конвенционален хидрауличен приклучок за шишиња. Не постои негирање дека овој производ има позитивен ефект врз расположението и обезбедува релаксација, особено за нарушување на спиењето и страдачите на главоболки. Производот има одличен квалитет на површината. Уништувањето на површината не е лесно подложно на носење, како што се пукнатини, извици, дупки или дури и прекинати. Овој вид постелнина може да му помогне на лицето да спие добро ноќе, што помага да се подобри меморијата и да се подобри способноста за концентрирање.EPONT интрото конвенционално хидраулично шише Џек Епонт, нашите производи главно се извезуваат во повеќе од 30 земји, како што се САД, Германија, Јапонија, Шпанија, Италија, Велика Британија, Кореја, Австралија, Канада и ЕТ. Нашите клиенти вклучуваат многу корисници на ОЕМ кои се специјализирани во возот, Автомобили, виљушкар и градежни машини, веќе имаме соработка со повеќе од 10 од најдобрите 500 компании од светот како еден од нивните главни добавувачи во Кина.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски