Од 2006 година, EPONT Jack е професионален производител на опрема за одржување на автомобили (хидраулични дигалки, моторен кран).
Јазик
Вовед во приспособено КАКО ДА СЕ ПОВРЗИ РАЧКАТА НА ПОТЕН ДРЖАК? производители од Кина |EPONT

Вовед во приспособено КАКО ДА СЕ ПОВРЗИ РАЧКАТА НА ПОТЕН ДРЖАК? производители од Кина |EPONT

најдобар добавувач на РАЧКАТА НА ПОД ЏЕК? производители од Кина | Епонт

Здраво момци! Денес ќе ви покажам за најдобриот добавувач на THE HANDLE OF FLOOR JACK? производители од Кина | Епонт. Гледајте повеќе за да дознаете за најдобриот добавувач на THE HANDLE OF FLOOR JACK? производители од Кина | Epont не заборавајте да лајкнете и да се претплатите на ова видео!

Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. е основана во 2006 година.
Која се наоѓа во центарот на градот на економскиот појас на делтата на реката Јангце, Џиаксинг, каде што е блиску до Шангај, Хангжу, Нингбо, градот Сужоу итн, што е многу погодно за транспорт.
Компанијата е збирка на различни моторни кран, подни џек 3T, подни џек за пренос што е специјализирано претпријатие за истражување, развој, производство и продажба.
Компанијата зафаќа површина од 17000 квадратни метри, компанијата ја презема деловната филозофија на "Репутацијата базирана, квалитетот на прво место", за да им обезбеди на клиентите квалитетни производи, постепено, за воспоставување добра репутација во индустријата, скалата на претпријатието расте. YIPENG верувајте со вашето придружување, ќе има подобро утре, верувајте во YIPENG, изберете YIPENG, придружете се на YIPENG, ние ќе ви ја дадеме најдобрата услуга и гаранција.
Epont mechanical е збирка на различни моторни кран, подни џемови 3T, подни џек за пренос што е специјализирано претпријатие за истражување, развој, производство и продажба.1. ИМАМЕ КВАЛИФИКАЦИИ: Имаме формален сертификат за квалификација2. ПРОИЗВОДСТВЕНА ТЕХНОЛОГИЈА: Континуирано истражување и иновации3. ЗАДОВОЛСТВО НА КЛИЕНТИТЕ: Обезбедете задоволителен производ.

БИДИ МОЈ ПРИЈАТЕЛ:
Проверете ја мојата веб-страница: https://www.yipengjack.com
Додај ме на Твитер: https://twitter.com/Epont_Ella
Додај ме на Фејсбук: https://www.facebook.com/133487917438182
Додај ме на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yufen-bu-245005246/

најдобар добавувач на РАЧКАТА НА ПОД ЏЕК? производители од Кина | Епонт

Ве молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани.

#најдобар#добавувач#РАЧКА#ПОТ#ЏЕК?#производители#Кина#|#Epont#carapasangfastconnectorsc#3фазадистрибуција на табла-поврзување#под за бањи#поди за бродови#проблем на поврзување со сини заби#КинескиИзворскиАгент#6синглполемКинескиАгент#6синглполемсликазаконекцијата#6единечнаполемкалистатазавршница#6синглполемсликазабавазабава#ЏЕСЕДЕНПОЛНУВАЧКИОТ КОЛКУПОРУЖЕЊЕ#ЏЕДЕНПОЛНУМЕНЦИСКИОТ КОМПЈАТ# : LaceFrontalCrochetWigUsingOnePackOfBraidingHair!|Прака крчкана

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Телефонски:

86-573-83143578

Е-пошта:

yipeng001@cnyipeng.com

Веб-страница:

www.cnyipeng.com

Телефон:

0086-15888390920
Испратете го вашето барање

Вовед во производот

 Intro to Customized HOW TO CONNECT THE HANDLE OF FLOOR JACK? manufacturers From China | Epont EPONT   

Предности на компанијата

01
Компанијата е опремена со CNC струг, машина за мелење, машина за мелење, тест за статичко оптоварување, машина за тестирање на динамично оптоварување, тестер на цврстина Роквел, роботско заварување YASKAWA, опрема за обработка и тестирање со удирање, за да и овозможи на компанијата квалитет на производот и сигурна заштита. клучните делови за компанијата - дигалка цилиндар, конкретно стекнување на ласерски дупчење машина за да се обезбеди achining точноста на позиционирање, граница дупка, така што квалитетот на производот е квалитативен скок.
02
Компанијата е збирка на различни моторни кран, подни џек 3T, подни џек за пренос што е специјализирано претпријатие за истражување, развој, производство и продажба.
03
Имаме 4 производни линии и 2 производни линии за термичка обработка, дигалката за шишиња еден ден може да произведеме околу 5000 парчиња, околу подната дигалка може да произведеме 500 парчиња.

Сертификати и патенти

Certificate
Certificate
Certificate

Често поставувани прашања за дигалки за шишиња за продажба

П:

ДАЛИ СТЕ ДИРЕКТЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ ИЛИ ТРГОВСКО ДРУШТВО?     

А:

Имаме две сопствени леарници и една фабрика за обработка на ЦПУ, имаме и сопствен оддел за меѓународна продажба. Ние произведуваме и продаваме сите сами.

П:

Кога е основана компанијата?     

А:

Основана во 2006 година

П:

КОИ ПРОИЗВОДИ МОЖЕТЕ ДА ПОНУДИТЕ?     

А:

Ние произведуваме различни дигалки за шишиња и подни дигалки.

П:

КАКО ДА НИ ЈА ДОСТАВИ СТОКАТА?     

А:

Вообичаено, ние ќе ви ја испорачаме стоката по море, затоа што сме во градот Џиаксинг, а Шангај, Нингбо сме оддалечени само 100 и 150 километри, многу е погодно и ефикасно да се испраќаат стоки во која било друга земја.

П:

КОЛКУ МОЖАМ ДА ГИ ДОБИВАМ ПОВРТИТЕ ОТКАКО ЈА ИСПРАТИВМЕ ИСТРАЖУВАЊЕТО?     

А:

Ќе ви одговориме во рок од 12 часа во работен ден.


Автомобил Џек
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Тековен јазик:Македонски
Chat with Us

Испратете го вашето барање