Од 2006 година, EPONT JACK е професионална опрема за одржување на автомобили (хидраулични дигалки, производителот на моторниот кран).
Јазик

Прилагодена услуга

Жеџијанг Yipeng Машини копродукции, Ltd.WAs основана во 2006 година, која се наоѓа во центарот на реката Yangtze Delta економски појас градот, Jiaxing, каде што е блиску до Шангај, Хангжу, Ningbo, Suzhou Сити, итн, тоа е многу погодно за транспорт . Компанијата е збирка на разни мотор кран, подот Џек 3T, приклучок за пренос на подови, кој е тело специјализирано претпријатие за истражување, развој, производство и продажба.


Сервис
EPONT MEXICAL е збирка на разни моторни кран, подот Џек 3T, приклучок за пренос на подот, кој е специјализирано претпријатие за истражување, развој, производство и продажба.
1. Ние имаме квалификации: Имаме формален сертификат за квалификација
2. Производство технологија: континуирано истражување и иновации
3. Задоволство на клиентите: Обезбедете задоволителен производ
Челик
Челик.
Овој производ го издржа тестот на нашиот професионален тим од КК и авторитативни трети лица.
е специјализирана за производство на многу години.
Производот е хипоалергичен и затоа ја омекнува кожата, значително го намалува ризикот од несакани реакции.
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS, WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски