Që nga viti 2006, EPONT Jack është një prodhues profesional i pajisjeve të mirëmbajtjes së automobilave (prikë hidraulike, vinç motori).
Gjuhe

Rreth Nesh

Shtëpi > Rreth Nesh

 • PËR NE
  Ne kemi fituar shumë çertifikime për produktin tonë për sa i përket cilësisë dhe inovacionit.
  Zhejiang Yipeng Machinery Co, Ltd. u themelua në vitin 2006.
  E cila ndodhet në qendër të qytetit të brezit ekonomik të deltës së lumit Yangtze, Jiaxing, ku është afër Shangait, Hangzhou, Ningbo, qyteti Suzhou, etj, që është shumë i përshtatshëm për transport.

  Kompania është një koleksion i vinçave të ndryshëm të motorit, xhaketës së dyshemesë 3T, folesë së transmisionit në dysheme, e cila është një ndërmarrje e specializuar për kërkime, zhvillim, prodhim dhe shitje.

  Kompania mbulon një sipërfaqe prej 17000 metrash katrorë, kompania merr filozofinë e biznesit "të bazuar në reputacionin, cilësia e parë", për t'u ofruar klientëve produkte cilësore, gradualisht, duke krijuar një reputacion të mirë në industri, shkalla e ndërmarrjes po rritet. YIPENG besoni me bashkimin tuaj, do të ketë një të nesërme më të mirë, besoni YIPENG, zgjidhni YIPENG, bashkohuni me YIPENG, ne do t'ju japim shërbimin dhe garancinë më të mirë.
 • NA KONTAKTONI
  Keni pyetje?
  Ne jemi të përkushtuar të prodhojmë produkte të cilësisë më të mirë me çmimet më konkurruese. Prandaj, ftojmë sinqerisht të gjitha kompanitë e interesuara të na kontaktojnë për më shumë informacion.
  • faks:
   86-573-83143688
  • telefon:
   86-573-83143578
  • Email:
  • Emri i Kompanise:
   Zhejiang Yipeng Machinery Co.,Ltd
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Dërgoni kërkesën tuaj