Që nga viti 2006, EPONT Jack është një prodhues profesional i pajisjeve të mirëmbajtjes së automobilave (prikë hidraulike, vinç motori).
Gjuhe

Xheku i dyshemesë

Sigurohuni që të merrni një grup folesh të thyer Ranger me blerjen e folesë suaj të dyshemesë (si foleja e transmetimit në dysheme). Asnjëherë mos veproni në një automjet të ngritur pa folenë përkatëse të vendosur në vend.

RFJ-3TQP i krijuar në mënyrë të ashpër është një ngritje e shpejtë e gjithanshme me një kapacitet ngritjeje prej 3 tonësh. Ndërtimi i rëndë prej çeliku dhe hidraulika e mbyllur garantojnë qëndrueshmëri maksimale, ndërsa valvula e integruar e mbingarkesës së sigurisë mbron personelin dhe pajisjet. Nëse e ngrini aksidentalisht një automjet shumë të rëndë për folenë, ai nuk do të shembet papritur mbi ju dhe nuk do t'ju prishë ditën. Hidraulika në folenë e dyshemesë do të zbresë butësisht. Meqenëse nuk kaloni kurrë nën një automjet që nuk është i siguruar në foletë, siguria juaj personale dhe siguria e pronës suaj nuk duhet të vihet kurrë në dyshim, edhe nëse aksidentalisht e mbingarkoni folenë.


Shërbimi
Shërbimi
Epont Mechanical është një koleksion i vinçave të ndryshëm të motorit, xhaketës së dyshemesë 3T, folesë së transmisionit në dysheme, e cila është një ndërmarrje e specializuar për kërkime, zhvillim, prodhim dhe shitje.1. KEMI KUALIFIKIMET: Ne kemi një certifikatë formale kualifikimi2. TEKNOLOGJIA E PRODHIMIT: Kërkime dhe inovacione të vazhdueshme3. KËNAQËSIA E KLIENTIT: Siguroni një produkt të kënaqshëm
Epont me cilësi të lartë 3ton High Profile Double Pompe Floor Jack Jack Wholesale - Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd
Epont me cilësi të lartë 3ton High Profile Double Pompe Floor Jack Jack Wholesale - Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd
Fole hidraulike e dyshemesë me një pompë 3T të profilit të lartëNe jemi Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. --- EPONT, produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende si SHBA, Gjermani, Japoni, Spanjë, Itali, MB, Kore, Australi, Kanada etj. Klientët tanë përfshijnë shumë Klientët OEM të cilët janë të specializuar në trenat, automobilat, pirunët dhe makineritë e ndërtimit, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 prej 500 kompanive më të mira në botë si një nga furnizuesit kryesorë të hedhjes në Kinë.
Epont 2T Mini Car Jack
Epont 2T Mini Car Jack
EPONT 2T Prikë hidraulike për dysheme për përdorim në makinëNe jemi Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. --- EPONT, produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende si SHBA, Gjermani, Japoni, Spanjë, Itali, MB, Kore, Australi, Kanada etj. Klientët tanë përfshijnë shumë Klientët OEM të cilët janë të specializuar në trenat, automobilat, pirunët dhe makineritë e ndërtimit, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 prej 500 kompanive më të mira në botë si një nga furnizuesit e tyre kryesorë të derdhjes në Kinë.
Hyrje në folenë hidraulike të dyshemesë me një pompë me një profil të lartë 3T me shumicë me një çmim të mirë - EPONT EPONT
Hyrje në folenë hidraulike të dyshemesë me një pompë me një profil të lartë 3T me shumicë me një çmim të mirë - EPONT EPONT
Fole hidraulike e dyshemesë me një pompë 3T të profilit të lartëNe jemi Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. --- EPONT, produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende si SHBA, Gjermani, Japoni, Spanjë, Itali, MB, Kore, Australi, Kanada etj. Klientët tanë përfshijnë shumë Klientët OEM të cilët janë të specializuar në trenat, automobilat, pirunët dhe makineritë e ndërtimit, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 prej 500 kompanive më të mira në botë si një nga furnizuesit kryesorë të hedhjes në Kinë.
Çmimi më i mirë i fabrikave të jastëkut të dyshemesë Epont me pedale për këmbë - EPONT
Çmimi më i mirë i fabrikave të jastëkut të dyshemesë Epont me pedale për këmbë - EPONT
EPONT Dyshja e shisheve hidraulike për përdorim në makinëNe jemi Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. --- EPONT, produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende si SHBA, Gjermani, Japoni, Spanjë, Itali, MB, Kore, Australi, Kanada etj. Klientët tanë përfshijnë shumë Klientët OEM të cilët janë të specializuar në trenat, automobilat, pirunët dhe makineritë e ndërtimit, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 prej 500 kompanive më të mira në botë si një nga furnizuesit kryesorë të hedhjes në Kinë.
Çmimi më i mirë i fabrikës së xhaketës së dyshemesë Epont 2.5T - EPONT
Çmimi më i mirë i fabrikës së xhaketës së dyshemesë Epont 2.5T - EPONT
EPONT Dyshja e shisheve hidraulike për përdorim në makinëNe jemi Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. --- EPONT, produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende si SHBA, Gjermani, Japoni, Spanjë, Itali, MB, Kore, Australi, Kanada etj. Klientët tanë përfshijnë shumë Klientët OEM të cilët janë të specializuar në trenat, automobilat, pirunët dhe makineritë e ndërtimit, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 prej 500 kompanive më të mira në botë si një nga furnizuesit kryesorë të hedhjes në Kinë.
Epont Jack Stand me cilësi të lartë&Floor Jack Wholesale - Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd
Epont Jack Stand me cilësi të lartë&Floor Jack Wholesale - Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd
EPONT Jack Stand&Dyshemeja për përdorim në makinëNe jemi Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. --- EPONT, produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende si SHBA, Gjermani, Japoni, Spanjë, Itali, MB, Kore, Australi, Kanada etj. Klientët tanë përfshijnë shumë Klientët OEM të cilët janë të specializuar në trenat, automobilat, pirunët dhe makineritë e ndërtimit, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 prej 500 kompanive më të mira në botë si një nga furnizuesit e tyre kryesorë të derdhjes në Kinë.
Prodhuesit profesionistë të foleve për dysheme
Prodhuesit profesionistë të foleve për dysheme
Yipengjack konsiderohet si një nga furnizuesit kryesorë të Porta Power Jack, ne prodhojmë një gamë të gjerë produktesh me cilësi të shkëlqyera Porta Power Jack me efikasitet më të madh dhe saktësi të jashtëzakonshme. Produktet tona janë në përputhje me kërkesat e ndryshme të industrisë prej dekadash, ne kemi përmirësuar pajisjet tona prodhuese dhe aftësitë e menaxherëve, inxhinierëve dhe teknikëve të kualifikuar. Cilësia dhe veçoritë e qëndrueshme të Porta Power Jack janë të lavdërueshme dhe vlerësohen nga klientët tanë të vendosur në fusha të ndryshme të tregut. Gama jonë e produkteve u përshtatet më së miri klientëve sepse Porta Power Jack e ofruar nga ne furnizohet për të kënaqur kërkesat e ndryshme të klientëve.
foleja e dyshemesë së ulët 2.5T
foleja e dyshemesë së ulët 2.5T
i ri foleja e dyshemesë së ulët 2.5T  ,Produktet tona kanë kaluar CE, GS& Certifikimi TUV i Bashkimit Evropian. Cilësia e produkteve tona është e vërtetë dhe e besueshme. Shiten mirë në tregjet evropiane dhe amerikane. Të gjitha produktet miratojnë lyerje elektrostatike për mbrojtjen e mjedisit dhe vaj hidraulik - 45 °, kështu që ato mund të përdoren edhe në zona jashtëzakonisht të ftohta. Ju lutemi na besoni epont. Nëse zgjedhim epont, do të vazhdojmë të bëjmë gjithnjë e më mirë
Prodhuesit profesionistë të foleve hidraulike të dyshemesë
Prodhuesit profesionistë të foleve hidraulike të dyshemesë
Ky produkt i ka rezistuar provës së ekipit tonë profesional të QC dhe palëve të treta autoritare. ka qenë e specializuar në prodhimin e  për shumë vite. Produkti është hipoallergjik dhe për këtë arsye zbut lëkurën, duke reduktuar ndjeshëm rrezikun e reaksioneve negative.EPONT Prodhuesit e shtëpive të strukturave profesionale të çelikut, ne kemi 4 linja prodhimi dhe 2 linja prodhimi të trajtimit të nxehtësisë, foleja e shisheve një ditë mund të prodhojmë rreth 5000 copë, rreth folesë së dyshemesë mund të prodhojmë 500 copë.
foleja e dyshemesë 3T
foleja e dyshemesë 3T
Foleja jonë e dyshemesë 3T , është e cilësisë së lartë, produktet kanë kaluar CE, GS& Certifikimi TUV i Bashkimit Evropian. Cilësia e produkteve tona është e vërtetë dhe e besueshme. Shiten mirë në tregjet evropiane dhe amerikane. Të gjitha produktet miratojnë lyerje elektrostatike për mbrojtjen e mjedisit dhe vaj hidraulik - 45 °, kështu që ato mund të përdoren edhe në zona jashtëzakonisht të ftohta. Ju lutemi na besoni epont. Nëse zgjedhim epont, do të vazhdojmë të bëjmë gjithnjë e më mirë
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj