Që nga viti 2006, EPONT Jack është një prodhues profesional i pajisjeve të mirëmbajtjes së automobilave (prikë hidraulike, vinç motori).
Gjuhe

Pajisje të tjera ngritëse

Lartësia e kacavjerrës së makinës është e ulët, gjë që garanton aftësinë e saj të mirë të trafikut dhe mund të kalojë lehtësisht nga fundi i makinës. Është i përshtatshëm për pothuajse të gjitha llojet e automobilave dhe mundet jo vetëm për përdorim shtëpiak, por edhe për dyqanet 4S.

Korniza e makinës kacavjerrës është prej tubash hekuri, të cilat mund të mbajnë peshën maksimale prej 300 lbs dhe mund të përdoret nga një burrë i rritur i shtrirë mbi të. Sipërfaqja e tubit të hekurit është e mbuluar me bojë, e cila mund të parandalojë ndryshkun dhe të rrisë jetën e shërbimit.

Ka gjashtë rrota universale në fund të kacavjerrës së makinës, të cilat janë fleksibël dhe të lëvizshëm. Ju mund të kontrolloni kacavjerrësin e makinës për të kontrolluar çdo cep të shasisë së makinës pa lënë jashtë asnjë cep sigurie.

Kjo prese dyqani është projektuar për drejtim, përkulje, shtypje dhe stampim.


Epont Jack Stand me cilësi të lartë&Floor Jack Wholesale - Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd
Epont Jack Stand me cilësi të lartë&Floor Jack Wholesale - Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd
EPONT Jack Stand&Dyshemeja për përdorim në makinëNe jemi Zhejiang Yipeng Machinery Co., Ltd. --- EPONT, produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende si SHBA, Gjermani, Japoni, Spanjë, Itali, MB, Kore, Australi, Kanada etj. Klientët tanë përfshijnë shumë Klientët OEM të cilët janë të specializuar në trenat, automobilat, pirunët dhe makineritë e ndërtimit, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 prej 500 kompanive më të mira në botë si një nga furnizuesit e tyre kryesorë të derdhjes në Kinë.
Prodhues të tjerë të personalizuar të pajisjeve ngritëse nga Kina
Prodhues të tjerë të personalizuar të pajisjeve ngritëse nga Kina
Yipengjack konsiderohet si një nga furnizuesit kryesorë të Porta Power Jack, ne prodhojmë një gamë të gjerë produktesh me cilësi të shkëlqyera Porta Power Jack me efikasitet më të madh dhe saktësi të jashtëzakonshme. Produktet tona janë në përputhje me kërkesat e ndryshme të industrisë prej dekadash, ne kemi përmirësuar pajisjet tona prodhuese dhe aftësitë e menaxherëve, inxhinierëve dhe teknikëve të kualifikuar. Cilësia dhe veçoritë e qëndrueshme të Porta Power Jack janë të lavdërueshme dhe vlerësohen nga klientët tanë të vendosur në fusha të ndryshme të tregut. Gama jonë e produkteve u përshtatet më së miri klientëve sepse Porta Power Jack e ofruar nga ne furnizohet për të kënaqur kërkesat e ndryshme të klientëve. Ne sigurojmë që kostoja e shërbimeve tona të jetë më e ulët.
Shfaqja e mostrës së Jack
Shfaqja e mostrës së Jack
Shfaqja e mostrës së Jack.Produktet tona kanë kaluar CE, GS& Certifikimi TUV i Bashkimit Evropian. Cilësia e produkteve tona është e vërtetë dhe e besueshme. Shiten mirë në tregjet evropiane dhe amerikane. Të gjitha produktet miratojnë lyerje elektrostatike për mbrojtjen e mjedisit dhe vaj hidraulik - 45 °, kështu që ato mund të përdoren edhe në zona jashtëzakonisht të ftohta. Ju lutemi na besoni epont. Nëse zgjedhim epont, do të vazhdojmë të bëjmë gjithnjë e më mirë
foleja e gishtit
foleja e gishtit
fole e re e gishtave, Produktet tona kanë kaluar CE, GS& Certifikimi TUV i Bashkimit Evropian. Cilësia e produkteve tona është e vërtetë dhe e besueshme. Shiten mirë në tregjet evropiane dhe amerikane. Të gjitha produktet miratojnë lyerje elektrostatike për mbrojtjen e mjedisit dhe vaj hidraulik - 45 °, kështu që ato mund të përdoren edhe në zona jashtëzakonisht të ftohta. Ju lutemi na besoni epont. Nëse zgjedhim epont, do të vazhdojmë të bëjmë gjithnjë e më mirë
Produktet tona kanë kaluar CE, GS& Certifikimi TUV i Bashkimit Evropian. Cilësia e produkteve tona është e vërtetë dhe r
Produktet tona kanë kaluar CE, GS& Certifikimi TUV i Bashkimit Evropian. Cilësia e produkteve tona është e vërtetë dhe r
Produktet tona kanë kaluar CE, GS& Certifikimi TUV i Bashkimit Evropian. Cilësia e produkteve tona është e vërtetë dhe e besueshme. Shiten mirë në tregjet evropiane dhe amerikane. Të gjitha produktet miratojnë lyerje elektrostatike për mbrojtjen e mjedisit dhe vaj hidraulik - 45 °, kështu që ato mund të përdoren edhe në zona jashtëzakonisht të ftohta. Ju lutemi na besoni epont. Nëse zgjedhim epont, do të vazhdojmë të bëjmë gjithnjë e më mirë
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj