Që nga viti 2006, Epont Jack është një pajisje profesionale e mirëmbajtjes së automobilave (jacks hidraulike, vinçi motor).
Gjuhe
Me cilësi të lartë kati jack 3T me shumicë - Zhejiang Yipeng Machinery Co, Ltd

Me cilësi të lartë kati jack 3T me shumicë - Zhejiang Yipeng Machinery Co, Ltd

Epont me cilësi të lartë Kati Jack 3T me shumicë - Zhejiang Yipeng Machinery Co, Ltd, produktet tona janë eksportuar kryesisht në mbi 30 vende të tilla si SHBA, Gjermania, Japonia, Spanja, Italia, Britania e Madhe, Korea, Australia, Kanada dhe Clients Përfshini shumë klientë OEM që specializohen në tren, automobil, forklift dhe makineri të ndërtimit, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 nga 500 kompanitë më të mira të botës si një nga furnizuesit e tyre të mëdha të hedhjes në Kinë.


NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

86-573-83143578

telefon:

0086-15888390920
Duke i kushtuar vëmendje të madhe hartimit të është e mirë për reklamat e epont.

Fq

1. Sa kohë mund të marr reagimet pasi kemi dërguar hetimin?
Ne do t'ju përgjigjem brenda 12 orëve në ditë pune.
2. Si të dorëzoni mallrat për ne?
Zakonisht ne do të dërgojmë mallrat për ju nga deti, sepse ne jemi në Jiaxing City, dhe Shanghai, Ningbo Ne jemi vetëm 100 dhe 150 kilometra larg, është shumë i përshtatshëm dhe efikas për të transportuar mallra në ndonjë vend tjetër.
3.A jeni një prodhues i drejtpërdrejtë ose kompani tregtare?
Ne kemi dy themelet tona të hedhjes dhe një fabrikë të përpunimit CNC, ne gjithashtu kemi departamentin tonë të shitjeve ndërkombëtare. Ne prodhojmë dhe shesim të gjithë nga vetja.

Përparësitë

1. Produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende të tilla si SHBA, Gjermania, Japonia, Spanja, Italia, Britania e Madhe, Korea, Australia, Kanadaja dhe Klientët etj përfshijnë shumë konsumatorë OEM që specializohen në tren, automobil, forklift dhe makineri ndërtimore , Ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 nga 500 kompanitë më të mira të botës si një nga furnizuesit e tyre të mëdha të hedhjes në Kinë.
2.Ne kemi 4 linja prodhimi dhe 2 linjat e prodhimit të trajtimit të nxehtësisë, foleja e shisheve një ditë ne mund të prodhojmë rreth 5000pcs, rreth jackit të dyshemesë që mund të prodhojmë 500pcs.
3. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 17.000 metra katrorë, kompania merr "reputacion të bazuar, cilësi të parë" filozofinë e biznesit, për të siguruar klientët me produkte të cilësisë, gradualisht, për të krijuar një reputacion të mirë në industri, shkalla e ndërmarrjeve po rritet. Yipeng besoni me bashkimin tuaj, do të ketë një të ardhme më të mirë, të besoni Yipeng, zgjidhni Yipeng, bashkohuni me Yipeng, ne do t'ju japim shërbimin më të mirë dhe garanci.
Kompania është e pajisur me torno CNC, makine bluarje, makinë bluarje, testin e ngarkesës statike, makinën e testimit të ngarkesës dinamike, testerin e ngurtësisë Rockwell, saldim robot yaskwa, përpunimin e punching dhe pajisjet e testimit, për të lejuar cilësinë e produktit dhe mbrojtjen e besueshme. Vrima e pjesëve kryesore për kompaninë - Jack cilindër, veçanërisht blerjen e makinës së shpimit me lazer për të siguruar saktësinë achining të pozicionimit, vrima e kufirit, në mënyrë që cilësia e produktit të ketë një hap cilësor.

Rreth epont

Zhejiang Yipeng Machinery Co, Ltd.was themeluar në vitin 2006. E cila është e vendosur në qendër të qytetit Yangtze River Delta Belt Ekonomik Belt, Jiaxing, ku është afër Shangait, Hangzhou, Ningbo, Suzhou City, etj, që është shumë i përshtatshëm për transport. Kompania është një koleksion i vinçit të ndryshme motorike, jack kati 3T, jack transmetimi kat i cili është një ndërmarrje e specializuar për kërkime, zhvillim, prodhim dhe shitje. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 17.000 metra katrorë, kompania të marrë "reputacion të bazuar, cilësi të parë" filozofinë e biznesit, për të siguruar konsumatorët me produkte të cilësisë, gradualisht, për të krijuar një reputacion të mirë në industri, shkalla e ndërmarrjeve po rritet. Yipeng besoni me bashkimin tuaj, do të ketë një të ardhme më të mirë, të besoni Yipeng, zgjidhni Yipeng, bashkohuni me Yipeng, ne do t'ju japim shërbimin më të mirë dhe garanci. Epont Mekanike është një koleksion i vinçit të ndryshëm të motorit, jack kati 3T, jack transmetimi kat i cili është një ndërmarrje e specializuar e trupit për kërkime, zhvillim, prodhim dhe shitje.1. Ne kemi kualifikimet: ne kemi një certifikatë formale të kualifikimit2. Teknologjia e prodhimit: kërkime të vazhdueshme dhe inovacion3. Kënaqësia e klientit: Siguroni një produkt të kënaqshëm.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip