Që nga viti 2006, Epont Jack është një pajisje profesionale e mirëmbajtjes së automobilave (jacks hidraulike, vinçi motor).
Gjuhe
Shumicë shishe jack 12 me çmim të mirë - EPONT

Shumicë shishe jack 12 me çmim të mirë - EPONT

EPONT shumicë shishe jack 12 me çmim të mirë - EPONT, produktet tona eksportohen kryesisht në mbi 30 vende të tilla si SHBA, Gjermania, Japonia, Spanja, Italia, Britania e Madhe, Kore, Australi, Kanada dhe etc.Our klientët përfshijnë shumë konsumatorë OEM që specializuar në tren, automobil, Forklift dhe makineri ndertimi, ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 të worldâ € ™ s Top 500 kompanive si një nga furnizuesit e tyre të mëdha hedh në Kinë.


NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

86-573-83143578

telefon:

0086-15888390920
Produkti nuk ka burrs mbi buzë e saj dhe sipërfaqe. Ajo ka qenë e lustruar imët për të hequr të gjitha grimcave gjatë prodhimit.

Fq

OFERTA 1.What produkte mund të ju?
Ne prodhimin e krik të ndryshme shishe dhe Jack kat.
2.ARE JU A DIRECT Prodhuesi ose TRADING COMPANY?
Ne kemi dy foundries tona hedh dhe një fabrikë CNC përpunimit, ne gjithashtu kemi vet departamentin tonë të shitjes ndërkombëtare. Ne prodhojnë dhe shesin të gjitha nga vetja.
3.HOW kohë mund të merrni feedbacks pasi kemi dërguar hetim?
Ne do t'ju përgjigjen brenda 12 orëve në ditë pune.

Përparësitë

1.We kanë 4 linja prodhimi dhe 2 linja të prodhimit trajtimit të ngrohjes, jack shishe një ditë ne mund të prodhojë rreth 5000pcs, në lidhje me krik kat ne mund të prodhojë 500pcs.
2. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 17.000 metra katror, ​​kompania më e marrin "reputacion të bazuar, Cilësia e parë" filozofia e biznesit, që të sigurojë klientët me produkte të cilësisë, gradualisht, të krijuar një reputacion të mirë në industri, ndërmarrje është në rritje. Yipeng besojnë me të bashkohen, do të ketë një të nesërme më të mirë tuaj, besoni Yipeng, zgjidhni Yipeng, bashkohen Yipeng, ne do të ju japin shërbimin më të mirë dhe garanci.
3. Kompania është e pajisur me CNC torno, frezë, rëndë makine, provë statike ngarkesës, makinë dinamike provë ngarkesës, Rockwell ngurtësinë kontrollor, saldim robot YASKAWA, përpunimit punching dhe testimin e pajisjeve, për të lejuar Cilësinë e produktit kompani dhe protection.Spacing besueshëm vrimat e pjesëve kryesore për kompaninë - cilindër jack, konkretisht blerjen e makinës shpimit lazer për të siguruar saktësinë achining e pozicionimit, kufiri vrimë, në mënyrë që cilësia e produktit ka qenë një kërcim cilësor.
4.Our produktet eksportohen kryesisht në mbi 30 vende të tilla si SHBA, Gjermania, Japonia, Spanja, Italia, Britania e Madhe, Kore, Australi, Kanada dhe etc.Our klientët përfshijnë shumë konsumatorë OEM që specializohen në tren, automobil, Forklift dhe makineri ndertimi , ne tashmë kemi pasur bashkëpunim me më shumë se 10 të worldâ € ™ s Top 500 kompanive si një nga furnizuesit e tyre të mëdha hedh në Kinë.

Rreth EPONT

Zhejiang Yipeng Machinery Co, Ltd.was themeluar në vitin 2006. E cila është e vendosur në qendër të Delta Yangtze River City rrip ekonomik, Jiaxing, ku është afër Shangai, Hangzhou, Ningbo, qyteti Suzhou, etj, që është shumë i përshtatshëm për transportin. Kompania është një koleksion e ndryshme Engine Crane, kati Jack 3T, kati i Transmisionit Jack i cili është një organ ndërmarrje e specializuar për researchment, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 17.000 metra katror, ​​kompania më e marrin "reputacion të bazuar, Cilësia e parë" filozofia e biznesit, që të sigurojë klientët me produkte të cilësisë, gradualisht, të krijuar një reputacion të mirë në industri, ndërmarrje është në rritje. Yipeng besojnë me të bashkohen, do të ketë një të nesërme më të mirë tuaj, besoni Yipeng, zgjidhni Yipeng, bashkohen Yipeng, ne do të ju japin shërbimin më të mirë dhe garanci. Epont mekanike është një koleksion i ndryshme Engine Crane, kati Jack 3T, kati i Transmisionit Jack i cili është një organ ndërmarrje e specializuar për researchment, zhvillimin, prodhimin dhe të sales.1. KEMI Kualifikimet: Ne kemi një certificate2 formale kualifikimi. Prodhim TECHNOLOGY: hulumtimi i vazhdueshëm dhe innovation3. Kënaqësinë e konsumatorit: të sigurojë një produkt të kënaqshme.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip