Që nga viti 2006, Epont Jack është një pajisje profesionale e mirëmbajtjes së automobilave (jacks hidraulike, vinçi motor).
Gjuhe

Shërbim personal

Zhejiang Yipeng Machinery Co, Ltd.Was themeluar në vitin 2006, e cila është e vendosur në qendër të Yangtze River Delta Rrip City Ekonomik, Jiaxing, ku është afër Shangait, Hangzhou, Ningbo, Suzhou City, etj, që është shumë i përshtatshëm për transport . Kompania është një koleksion i vinçit të ndryshme të motorit, jack kati 3T, fole e transmetimit të dyshemesë e cila është një ndërmarrje e specializuar për kërkime, zhvillim, prodhim dhe shitje.


Ekspozitë
Epont Mekanike është një koleksion i vinçit të ndryshme motorike, jack kati 3T, jack transmetimi kat i cili është një ndërmarrje e specializuar për kërkime, zhvillim, prodhim dhe shitje.
Ngarkimi i kontejnerit të klientëve ditë e natë
Ngarkimi i kontejnerëve të klientëve ditë e natë.
Ka një sistem të mirë të kontrollit të cilësisë dhe sistemin e vet të menaxhimit për të siguruar cilësinë e produkteve.
Shërbim
Epont Mekanike është një koleksion i vinçit të motorëve të ndryshëm, jack kati 3T, jack transmetimi kat i cili është një ndërmarrje e specializuar për kërkime, zhvillim, prodhim dhe shitje.
1. Ne kemi kualifikimet: ne kemi një certifikatë formale të kualifikimit
2. Teknologjia e prodhimit: Hulumtimi i vazhdueshëm dhe inovacioni
3. Kënaqësia e klientit: Siguroni një produkt të kënaqshëm
Çelik
Çeliku.
Ky produkt ka përballuar testin e ekipit tonë profesional të QC dhe palëve të treta autoritative.
ka qenë e specializuar në prodhimin e shumë viteve.
Produkti është hypoallergenic dhe për këtë arsye zbut lëkurën, duke reduktuar ndjeshëm rrezikun e reaksioneve negative.
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS, WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip